KES ON MENTOR?

Mentorid on meie klubi golfisaadikud, kes aitavad alustajatel  saada golfiga “sina-sõbraks”. Golfiga alustamine võib tunduda keeruline, kuid kui sul on mentor, kelle käest saad igal hetkel nõu ja infot küsida, teeb see alustamise oluliselt lihtsamaks. 

Kui oled läbinud Green Cardi kursuse, siis kindlasti kasuta võimalust mentoriga koos mängida. See kuulub kursuse paketti. Meie mentorid on mängijad, kes on alles hiljuti ise kõik need hirmud ja alustamise valud läbi elanud ning oskavad sulle suurepäraselt toeks olla.

Selleks, et panna kirja mentoriga mänguringi aeg, võta ühendust Caddiemasteriga. Tema pakub sulle välja võimalikud ajad koos mentoriga rajale minekuks.

 

MENTORID

Krista Zeik

Alati rõõmsameelne ja särasilmne Caddiemaster ning OGCC klubi naiste kapten. Krista alustas golfiga 10 aastat tagasi ja hoog aina kasvab. Golf, see on kvaliteetaeg sõpradega!

IMG_1281

Sander Pormeister

Alati kohal ja abivalmis Sander on Caddiemaster ning OGCC klubi meeste kapten. Teiste spordialade kõrvalt on vahelduva eduga golfi mängitud juba 12 aastat. Kuna Sander on alati tegelenud meeskondlike spordialadega, siis köidab teda golfis just iseendaga võistlemine.

479-IMG_6823

Madis Uudam

Madisel on kõige värskemalt meeles golfiga alustamise võlud ja valud. Venna mahitusel sai 2019. aasta sügisel läbitud kursus ning …..

IMG_5180

Magnar Saar

Magnar alustas golfiga 2015. aastal peamiselt sellepärast, et rohkem liikuda. Peale looduses liikumise on golf hea tegevus, mille käigus kohtuda uute inspieerivate inimestega. 

 

457-IMG_0043

Oskar Laur

Meie noorim ja kõige kogenum mängija Oskar alustas golfiga juba ….

76F143ED-2740-44F4-AF94-2CE56A895F25

Janeli Jallai

Janeli on alustanud golfiga mitu-mitu korda. Päriselt mängima jäi ta alles kolmandal katsel 2019. aastal. Golf on hea vaheldus suusatamisele ning õpetab olema hetkes. Iga löök on arvel ning see tekitab mõnusalt pinget ja hasarti.